تبلیغات
خبرهای دنیا و ایران - افزایش جمعیت ورزشی گیلان ملاک ارزیابی قرار می‌گیرد
خبرهای دنیا و ایران
دوشنبه 7 فروردین 1391

افزایش جمعیت ورزشی گیلان ملاک ارزیابی قرار می‌گیرد

دوشنبه 7 فروردین 1391

نوع مطلب :
نویسنده :ramin h

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان:
افزایش جمعیت ورزشی گیلان ملاک ارزیابی قرار می‌گیرد

خبرگزاری فارس: مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: توزیع اعتبارات و ملاک ارزیابی هیئت‌های ورزشی گیلان در سال جاری طبق افزایش جمعیت ورزشی استان در هیئت‌های ورزشی صورت می‌گیرد.

خبرگزاری فارس: افزایش جمعیت ورزشی گیلان ملاک ارزیابی قرار می‌گیرد

محمد بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با بیان اینکه توجه به ورزش روستایی گیلان از برنامه‌های مهم در سال جاری است، اظهار داشت: ورزش روستایی نیازمند توجه بیشتری است و به همین دلیل در سال جاری 30 درصد اعتبارات به ورزش روستایی اختصاص می‌یابد.

وی افزایش سرانه فضای ورزشی را از دیگر برنامه‌ها ذکر کرد و افزود: در حال حاضر سرانه ورزش استان 0.6 مترمربع است که تا برنامه پنجم توسعه باید به 1.2 برسد.

این مسئول با بیان اینکه فضاهای ورزشی استان شناسایی می‌شود، تصریح کرد: هفت شهرستان را از نزدیک مورد بررسی قرار دادیم که باید سرانه ورزشی آنها افزایش یابد و این امر نیازمند انجام چند واگذاری در امر ورزش است.

وی سواحل دریای خزر از آستارا تا چابکسر را دارای قابلیت افزایش فضای ورزشی دانست و اذعان کرد: فرمانداران باید مکان‌های مورد نظر را به ما معرفی و واگذار کنند تا بتوانیم سریع‌تر به رشد دلخواه در برنامه پنجم دست یابیم.

بابایی با تاکید بر اینکه در میدان ورزشی نباید شعاری عمل کنیم، خاطرنشان کرد: در سال 91 توزیع اعتبارت و ملاک ارزیابی هیئت‌های ورزشی گیلان طبق افزایش جمعیت ورزشی استان صورت می‌گیرد.

وی هدفمندی و انجام برنامه‌های عملیاتی را از جمله مهم‌ترین برنامه‌های ورزش و جوانان گیلان در سال جاری برشمرد و یادآور شد: از امسال بر اساس برنامه‌محوری حرکت می‌کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان سال 91 را سال تحول و تغییر در ورزش گیلان دانست و اذعان کرد: سیر تحول برنامه ورزشی گیلان طبق برنامه پنجم توسعه به روسای هیئت‌های ورزشی ابلاغ شده است.

وی کنترل و هدایت ورزش گیلان را از برنامه‌های مهم اداره کل ورزش و جوانان استان عنوان کرد و افزود: امسال بنده کار اجرایی انجام نمی‌دهم و برای چرخش راحت‌تر ورزش گیلان امر نظارت و کنترل صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/آ20/پ3003