تبلیغات
خبرهای دنیا و ایران - برخورد با متخلفان تأسیسات گردشگری
خبرهای دنیا و ایران
دوشنبه 7 فروردین 1391

برخورد با متخلفان تأسیسات گردشگری

دوشنبه 7 فروردین 1391

نوع مطلب :
نویسنده :ramin h

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین اعلام کرد
برخورد با متخلفان تأسیسات گردشگری

خبرگزاری فارس: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین گفت: در طی بازدیدهای مشترک معاونت نظارت بر تأسیسات گردشگری استان قزوین در سال 1391 با متخلفان برخورد قانونی شد.

خبرگزاری فارس: برخورد با متخلفان تأسیسات گردشگری

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین اسدالله بیرانوند اظهار کرد: معاونت نظارت بر نحوه ارائه خدمات گردشگری در سال 91 طی بازدیدهای مشترک خود از تأسیسات گردشگری استان برای نظارت بر کیفیت و کمیت و نرخ اغذیه، ارائه سرویس مطلوب به مسافران، رعایت بهداشت و ... با متخلفان برخورد قانونی صورت گرفت و 9 واحد بین راهی به دلیل تخلفات گران‌فروشی، کم فروشی، عدم نصب نرخ‌نامه و نارضایتی مشتری از خدمات جریمه نقدی شدند و 5 واحد صنفی به دلیل خدمات مطلوب و برخورد مناسب با گردشگران با نصب پلاکارد مورد تشویق قرار گرفتند.

وی همچنین عنوان کرد: کمیته نظارت، گشت‏‌های نظارتی خود را برای کنترل خدمات تأسیسات گردشگری استان در سال 91 تا پایان تعطیلات ادامه داده و بازدیدها توسط کارشناسان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بهداشت، سازمان بازرگانی، اداره‌کل تعزیرات حکومتی و اداره‌کل نظارت بر اماکن عمومی صورت می‌‌گیرد که ضمن نظارت، راهنمایی‌های لازم به مدیران و کارکنان واحدها ارائه و با متخلفانی که از قوانین و مقررات سرپیچی می‌کنند برخورد می‌شود.

بیرانوند افزود: با نظارت مستمر و مشترک دستگاه‌های عضو کمیته بر تأسیسات گردشگری امیدواریم بتوانیم سطح خدمات ارائه شده به گردشگران را بالا برده و ضمن برخورد مناسب و پذیرایی سفر خوب و خوشی را برای آنها فراهم کنیم.

انتهای پیام/خ۳۰