تبلیغات
خبرهای دنیا و ایران - شکری: نامگذاری سال‏ها قطب‏نمای برنامه‏ریزی در کشور است
خبرهای دنیا و ایران
دوشنبه 7 فروردین 1391

شکری: نامگذاری سال‏ها قطب‏نمای برنامه‏ریزی در کشور است

دوشنبه 7 فروردین 1391

نوع مطلب :
نویسنده :ramin h

تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی-1
شکری: نامگذاری سال‏ها قطب‏نمای برنامه‏ریزی در کشور است

خبرگزاری فارس: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان، نامگذاری سال‏ها توسط مقام معظم رهبری را نوعی جهت‏گیری ملی و قطب‏نمای برنامه‏ریزی در کشور عنوان کرد.

خبرگزاری فارس: شکری: نامگذاری سال‏ها قطب‏نمای برنامه‏ریزی در کشور است

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، حجت‏الاسلام علی شکری ضمن اشاره به اینکه نامگذاری سال‏ها توسط مقام معظم رهبری به برنامه‏های کشور جهت می‏دهد، افزود: نامگذاری سال 91 به نام "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" در واقع برش و برگ دیگری از سال جهاد اقتصادی است.

وی تصریح کرد: به عبارت دیگر، سال تولید ملی استمرار همان سال جهاد اقتصادی اما بر محور حمایت از کار و سرمایه ایرانی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان حفظ استقلال اقتصادی را یکی از تاثیرات بسیار مهم این نامگذاری در حرکت عمومی کشور دانست و گفت: یکی از شعارهای اساسی مردم در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" بود.

* استقلال اقتصادی نیازمند تامین زیرساخت‏هاست

عضو کارگروه اشتغال استان سمنان با اشاره به اینکه استقلال دارای ابعاد مختلف از جمله اقتصادی است، اظهار داشت: برای رسیدن به استقلال اقتصادی نیازمند تامین زیرساخت‏ها، دستیابی به تکنولوژی‏های نوین و نیز کار و کوشش مضاعف هستیم.

شکری رسیدن به مرحله قطع کامل وابستگی اقتصادی به بیگانگان را یکی دیگر از تاثیرات شعار امسال عنوان کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان افزود: برای نایل شدن به این هدف مهم لازم است به نیروهای انسانی و سرمایه‏های داخلی اتکا و اعتماد کرد چراکه بدون توجه به دو عامل نیروی کار داخلی و سرمایه‏های ایرانیان در داخل کشور نمی‏توان به مرحله قطع وابستگی اقتصادی رسید.

وی ایجاد اعتماد به نفس در نیروهای جوان و تحصیل‏کرده را از دیگر تاثیرات نامگذاری امسال بیان کرد و گفت: در عصر حاضر نیروهای جوان، تحصیل‏کرده و خلاق یک کشور از سرمایه‏های ملی و مهم به شمار می‏روند.

شکری ادامه داد: مجموعه کشورمان به برکت بیش از سه دهه تلاش و کوشش امروز مملو از جوانان تحصیل‏کرده و خلاق دانشگاهی است.

انتهای پیام/آ30