تبلیغات
خبرهای دنیا و ایران - 25 هزار اقلام نوروزی در بجنورد توزیع شد
خبرهای دنیا و ایران
جمعه 4 فروردین 1391

25 هزار اقلام نوروزی در بجنورد توزیع شد

جمعه 4 فروردین 1391

نوع مطلب :
نویسنده :ramin h

معاون شهردار بجنورد:
25 هزار اقلام نوروزی در بجنورد توزیع شد

خبرگزاری فارس: معاون فرهنگی و اجتمایی شهردار بجنورد گفت: 25 هزار لوح فشرده، کتابچه راهنمایی گردشگری و نقشه راهنمای شهری در مرکز خراسان شمالی بین میهمانان نوروزی توزیع شده است.

خبرگزاری فارس: 25 هزار اقلام نوروزی در بجنورد توزیع شد

محمدرضا موفق امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: همچنین این شهرداری در بخشی از انتشار و توزیع اقلام نوروزی مربوط به میراث فرهنگی و گردشگری استان مشارکت داشته است.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار بجنورد تصریح کرد: بجنورد هر ساله میزبان تعداد زیادی مسافر و میهمان نوروزی از اقصی نقاط کشور بوده از این رو برنامه‌های ویژه‌ای برای خدمات‌رسانی به آنان در منطقه تدارک یافته است.

وی افزود: مسافران و میهمان نوروزی در کمپ‌های اقامتی ایجاد شده توسط این شهرداری مثل بوستان آفرینش، دانشجو، آزادگان، باباامان و بش قارداش در منطقه استقرار یافته‌اند.

موفق خط‌کشی معابر این شهر به مناسبت سال جدید را از اقدامات شهرداری برشمرد و اظهار داشت:بر همین اساس معابر اصلی بجنورد در آستانه سال جدید خط‌کشی شده و آماده پذیرایی از زائران و مسافران شد.

وی نصب المان‌های مختلف در میادین شهر را مورد اشاره قرار داد و گفت: این اقدام برای زیباسازی بجنورد به منظور پذیرایی از مسافران نوروزی صورت گرفت.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار بجنورد کاشت گل‌های مختلف در آستانه فصل بهار در بلوارها و میادین شهرهای این استان را برشمرد و اظهار داشت: البته کاشت این گل‌ها در سال آینده نیز از سوی شهرداری‌ها ادامه خواهد داشت.

وی گفت: همچنین به مناسبت سال جدید هفت‌سین و المان‌های مرتبط با نوروز در میادین این شهر توسط شهرداری نصب شد.

شهر بجنورد مرکز خراسان شمالی با دو منطقه شهرداری و همچنین شهرداری مهر 200 هزار نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام/خ۲۰