تبلیغات
خبرهای دنیا و ایران - بیشترین سفرها به خراسان رضوی و خوزستان بوده است
خبرهای دنیا و ایران
جمعه 4 فروردین 1391

بیشترین سفرها به خراسان رضوی و خوزستان بوده است

جمعه 4 فروردین 1391

نوع مطلب :
نویسنده :ramin h

معاون ناجا:
بیشترین سفرها به خراسان رضوی و خوزستان بوده است

خبرگزاری فارس: معاون اجتماعی ناجا گفت: بر طبق آمارها بیشترین سفرها به استان‌های خراسان رضوی، خوزستان، شمال کشور، هرمزگان، فارس و اصفهان صورت می‌گیرد.

خبرگزاری فارس: بیشترین سفرها به خراسان رضوی و خوزستان بوده است

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان بهمن کارگر در حاشیه بازدید از قرارگاه نوروزی استان زنجان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: پلیس تلاش‌های خوبی را در راستای ایجاد امنیت در طول ایام تعطیلات نوروز انجام داده است.

وی افزود: پلیس در همه محوروها حضور داشته و در راستای خدمت‌رسانی به مردم و مسافران نوروزی تلاش می‌کند.

معاون اجتماعی ناجا با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام "تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی" ادامه داد: جلوگیری از قاچاق کالا از اهداف و برنامه‌های ناجا در سال جاری است.

وی افزود: برخورد قاطع با قاچاقچیان کالا و در واقع مقابله با فساد اقتصادی امسال با توان بیشتری از سوی نیروی انتظامی پیگیری می‌شود.

کارگر ایجاد محیط امن برای سرمایه‌گذاران را از برنامه‌های ناجا برشمرد و گفت: تلاش در راستای ایجاد فضای مناسب برای یک اقتصاد سالم و پایدار از جمله برنامه‌های نیروی انتظامی در سال جاری است.

وی در ادامه با اشاره به کاهش 32 درصدی تصادفات در استان زنجان گفت: کاهش 11 درصدی تلفات جاده‌ای نیز از جمله اقداماتی است که با تلاش‌های نیروی انتظامی در استان محقق شده است.

انتهای پیام/غ20