تبلیغات
خبرهای دنیا و ایران - اجازه ندهیم چالش‌های سه سال گذشته در فارس تکرار شود
خبرهای دنیا و ایران
شنبه 27 اسفند 1390

اجازه ندهیم چالش‌های سه سال گذشته در فارس تکرار شود

شنبه 27 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :ramin h

نماینده مردم فسا در خانه ملت:
اجازه ندهیم چالش‌های سه سال گذشته در فارس تکرار شود

خبرگزاری فارس: نماینده مردم شهرستان فسا با بیان اینکه استان فارس در چند سال اخیر دچار چالش‌های بسیاری بود گفت: اجازه نمی‌دهیم چالش‌های سه سال گذشته در این استان تکرار شود.

خبرگزاری فارس: اجازه ندهیم چالش‌های سه سال گذشته در فارس تکرار شود

محمدحسن دوگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: نمایندگان منتخب باید با اتحاد و انسجام نگذارند چالش‌ها و اتفاق‌های سه سال گذشته دامن‌گیر این استان شود.

دوگانی ادامه داد: معتقدیم ضعف در مدیریت استان باعث عقب ماندگی‌ها شد و امروز باید با کمک مدیریت ارشد فارس جبران مافات داشته باشیم.

وی تصریح کرد: نبود یک تشکیلات مناسب نیز استان فارس را به عقب می‌کشاند که باید این مهم مورد توجه قرار گیرد و در این استان تشکیلاتی منسجم برای رفع مشکلات داشته باشیم.

منتخب مردم شهرستان فسا در مجلس نهم ابراز داشت: با داشتن تشکیلاتی قوی در استان فارس می‌توانیم به تمام موفقیت‌ها در عرصه‌های مختلف دست یابیم.

وی به مشکلات استان فارس اشاره کرد و گفت: امروز بیشترین مشکلات را کشاورزان دارند و حدود نیمی از جمعیت این استان را تشکیل می‌دهند.

دوگانی تصریح کرد: کشاورزان امروز ورشکسته شده‌اند و اعتبارهای خشکسالی نیز جوابگو نیست که باید نمایندگان فارس در این زمینه چاره‌اندیشی کنند.

این نماینده مجلس همچنین به موضوع اشتغالزایی و ساماندهی آن توسط دولت اشاره کرد و افزود: تا اینکه تشکیلات قوی و منسجم در کشور وجود نداشته باشد موضوع ساماندهی اشتغال امکان‌پذیر نیست.

دوگانی اضافه کرد: مجلس هفتم و هشتم نیز  فکری به حال موضوع اشتغال نداشته و اینکه می‌گوییم 2 میلیون اشتغال در کشور ایجاد می‌شود با کدام سرمایه می‌خواهد اتفاق افتد.

عضو کمیسیون تحقیقات و آموزش مجلس بیان داشت: با وضعیت موجود پیش‌بینی می‌شود تا در 10 سال آینده  20 تا 25 میلیون بیکار در کشور داشته باشیم که نگران کننده است.

دوگانی اظهار داشت: باید دولت تشکیلاتی ویژه برای ساماندهی موضوع اشتغال در نظر گیرد تا مشکلات یکی پس از دیگری برطرف شود.

انتهای پیام/ی20